SINU TREENERIST LÄHEMALT...

Ma olen 28-aastane hing, kellele meeldib unistada ja teha seda suurelt. Olen leidnud enda kire, milleks on inimeste heaolu ja tervis ning nendel teemadel sõnavõtmine. Seda juba 9 aasta jooksul ning viimaste aastate jooksul treenides sadu naisi.

Olen lõpetanud õpingud TTÜ geenitehnoloogia bakalaureuses (molekulaarbioloogia ning biokeemia). Olen litsentseeritud personaaltreener EQF/EREPS LVL4. Läbinud Tervisekooli toitumisloenguid ning ühtlasi värskelt täiendanud end rasedusaegse ning rasedusjärgse treeningu vallas. Mainitud õpingute raames olen omandanud kogemusi ning teadmisi treeningute-toitumise vallas.

Olen käinud isiklikult läbi mitmeid erinevaid teekondi enda tervisega. Liikudes ülekaalust parema vormini ning kaotades ligi 15kg. Seejärel kaldudes teise äärmusesse ehk ületreenitussse ning toitumishäire valda, sealt pääsenud. Käinud läbi taaskord suure kehalise muutuse lausa kahel korral ehk lapseootused, kus kõhuümbermõõt on suurenenud üle poole meetri ning kogunenud kilosid üle 20kg. Saades pärast sünnitust elu parimasse vormi ning hetkel käinud beebiootuse ning treeningu teekonda läbi juba teist korda. Lisaks kehalisele muutusele kogu muutus, mis on minu mina-pildis kõikide aastatega toimunud ning kus tegelikult alati see peegelpilt ei peegelda sinu tegelikkust heaolu, õnne, tugevust ning head enesetunnet.


MINU EESMÄRK?

Näidata, et tervis ükskõik, mis eluetapis ei pea olema midagi keerulist ega rasket. Terve, tugeva ja õnneliku elu poole pürgimine ei ole ega tohiks olla võimatu missioon. Küll aga järjepidev töö ning tahtejõud ning seal juures pidada meeles, et me kõik oleme siiski kõigest inimesed. 

Hoida meeles, et hea vorm ei ole ainult midagi välist, vaid oluline on see, kuidas sa end ka sisemiselt tunned. Kuidas on su enesetunde, üldise energia ning tujude ja rahuloluga. Kuidas sa end päriselt tunned - see on oluline!

Leida indu sellest, et me tahame olla õnnelikud, tugevad, energilised, seksikad ning enesekindlad naised ja seda olenemata eluetapist.


HARIDUSTEE JA TÄIENDKOOLITUSED

 • 2013-2016 Geenitehnoloogia BA, Tallinna Tehnikaülikool
 • 2016 (hetkel pausil) Tervishoiutehnoloogia MA, Tallinna Tehnikaülikool
 • 2018 Europe Active'i poolt akrediteeritud EQF Level 4 personaaltreener,  IPT Eesti
 • 2019 Tervisliku toitumise ning toidutegemise alused, Annely Sootsi Tervisekool
 • 2020 Eat, Lift, and Thrive for Women (Naistele suunatud treeningud), Sohee LeE
 • 2020 Training while pregnant (Rasedusaegne treening), Lindsay Brin
 • 2020 The Pregnant Athlete: How to Stay In Your Best Shape (Rase sportlane: kuidas püsida parimas vormis), Brandi Dion, Steven Dion and OB/GYN Joel Heller 
 • 2021 Prenatal and Postnatal Fitness Specialist Certification (Rasedusaegne ning-järgne treeningspetsialist), AFPA Fitness (ülemaailmselt tunnustatud 26-aastase kogemusega tervisespetsialistide koolitaja)
 • 2021 Lifestyle Wellness Coaching (Elustiili ning heaolu coaching), AFPA Fitness
 • 2021 Training Female Clients Through Different Life Stages (Treenides naiskliente läbi erinevate eluetappide), ACE Fitness koolituskeskus (accreditation by the NCCA)
 • 2021 Natural and Holistic approaches to hypertension, Dr. Devin Miles