Vajad abi oma teekonnal?

Oled enda treeningute, toitumise või üldiselt terviseteekonnaga hätta jäänud? Enesetunne ning füüsiline vorm ei ole päris see, mis sa sooviksid? 

 

Kirjuta mulle ning arutame selle koos lahti. Personaaltreeneri ning tervisenõustajana nõustan Sind selle kõige paika saamisel. Vaatame ning leiame, mis on murekohad, harutame nad koos lahti, paneme paika eesmärgid ning arenemiskohad. Sealt tulenevalt saame koostada juba konkreetse tegevuskavaga plaani.PERSONAALTREENINGUD


Personaaltreeningute eesmärgiks on anda sulle korralik teadmine harjutuste sooritamise tehnikast. Miks sa mingeid harjutusi võiksid teha, mis oleksid sulle sobilikud alternatiivid ja õige lähenemine?


Treeningute jooksul võtame läbi erinevaId baasharjutusi ning elemente kasutades ka ainult oma keharaskust ning vabasid raskusi. Kõik oleneb sinu eelnevast füüsilisest vormist ning eesmärkidest.


Treeningute lõpuks on sul teadmine korrektsest tehnikast ning pagas harjutustega, mis on motiveerivad ja mugavad just sulle.PAARISTREENINGUD


Selleks, et saaksid tunda end mugavalt ja julgelt kellegagi koos treenides. Tule ema, õe või sõbrannaga. Leiame aegu nagu personaaltreeningusse ehk koos jooksvalt vabade aegade olemasolul. KUS TOIMUVAD?


Märjamaa Spordikeskuse jõusaal


PERSONAALTREENING - 40€
TREENINGKAVA (KODUNE VÕI JÕUSAALI) - 49€
TOITUMISKAVA + toitumissoovitused - 49€

NÕUSTAMINE 1H - 35€

  • Nõustamine meili teel
  • Harjumuste ülevaatamine
  • Harjumuste korrigeerimine
  • Soovituste edastamine harjumuste muutmiseks
  • Eesmärkide seadmine
  • Edasise tegevuskava soovitused


PS! KUI OLED ESMAKORDNE KLIENT, kellega mul pole kokkupuudet olnud ning kelle infot mul ei ole ning kes ei vali paketti, siis treening-ja toitumiskavale lisandub otsa ka nõustamise hind. Nõustamine viiakse läbi  meilide teel. Nende vältel selgitatakse välja tervislik seisund, senised harjumused, murekohad ja probleemid, et oleks piisavalt informatsiooni parima plaani väljaselgitamiseks. 


PAKETID
3x personaaltreening + nõustamine + kehaanalüüs + treeningkava - 160€ (eraldi võttes väärtus 200€)
6x personaaltreening + nõustamine + kehaanalüüs + treeningkava - 260€(eraldi võttes väärtus 320€)
9x personaaltreening + nõustamine + kehaanalüüs + treeningkava - 350€ (eraldi võttes väärtus 440€)PAARISTREENINGUD 6x pakett
6x pakett - 3 nädalat 2x nädalas treeningud
Eesmärk: õppida tehnikat, harjutusi, leida sobivad ja mugavad harjutused, kuid ühtlasi koos treenides seda lõbusalt teha.
Tahad tulla emaga? Hoopis sõbranna või õega? Paneme trennid teie kahe vahel toimima!

6x treeningud, kehaanalüüs, nõustamine ja treeningkava
Kui muidu on 6x pakett 260€ inimese kohta, siis see 6x paaristreeningu pakett on 380€ ehk 190€ inimese kohta.


PAARISTREENINGUD 9x pakett
9x pakett - 4 nädalat 2x nädalas + 1x treeninguid
Eesmärk: õppida tehnikat ning erinevaid harjutusi. Teha läbi erinevaid treeninguid ning tekitada uut harjumust ja jõusaalis treenimise julgust.

Tahad tulla emaga? Hoopis sõbranna või õega? Paneme trennid teie kahe vahel toimima!

9x treeningud, kehaanalüüs, nõustamine ja treeningkava
Kui muidu on 9x pakett 350€ inimese kohta, siis 9x paaristreeningu pakett  on 490€ ehk 245€ inimese kohta

"HIIT RINGTREENING" neljapäeviti kell 18:30-19:30

Tegemist on kõrge intensiivsusega intervall treeninguga, mis on üles ehitatud ringtreeningu stiilis. Treeningu käigus võetakse ette harjutused, kus kasutame plahvatuslikke ja intensiivsed intervalle ehk aja aknaid, millele järgnevad taastumise perioodid.

🔥HIIT on väljakutsuv nii jõuvastupidavuse kui ka kardiovaskulaarses võtmes, kuid kindlasti tehtav kõigile. Kui oled pigem algaja, siis saad oma plahvatuslikku tempot ja kasutatavat jõudu ise kontrollida. Vaikselt tõstame koormust.

✅Treeningu osaluspanus on 7€
📩Lisainfo ja registreerimine: treenikirstiga@gmail.com ning ootan teid trenni😊


"EMA & VÄIKELAPSE TREENING" teisipäeviti ja neljapäeviti kell 10:00-11:00 (koos kuni 3a lapsega)

Tegemist on peamiselt emale suunatud treeninguga, kus ta saab enda pisikesega koos enda aktiivsust tõsta. Pisemaid lapsi saavad emmed treeningu vältel lõbustada vahvate harjutustega ning suuremad lapsed, keda juba enam nii kerge kõikide harjutustega hüpitada pole saavad saalis emmedega ikkagi aega veeta. Saame koos taas tugevamaks!


✅Treeningu osaluspanus on 7€
📩Lisainfo ja registreerimine: treenikirstiga@gmail.com ning ootan teid trenni😊
 


👉TULE LIITU RÜHMATRENNIDE FB GRUPIGA

VÕTA ÜHENDUST

Kirjuta mulle kas e-mailile treenikirstiga@gmail.com või limitlessyou.ee FB sõnumitesse oma treeningu soovist ning saame juba personaalselt edasi suhelda.