“Lisaks on sul kindlustunne et see kes sinuga treenib seal ekraani taga on samasuguses olekus nagu sina”

Maria

“Ma mõtlesin eile, et ma pean selle pildi tegema, isegi kui poiss ärkab. Ei saa enne voodist välja kui pilt tehtud 🤣 sest nii vähe on ju neid kes julgevad v kes yldse ei ole teadlikudki, et sa tohid end liigutada mõnusalt. Mul üks tuttav juba uuris eile kohe sinu kohta ja andsin info edasi 🙌 ja no enesetunne oli paganama hea peale trenni. Peale esimest blokki ma olin juba jumala higine kusjuures ja jalad tudisesid, aga ma tundsin et harjutusi oli täpppselt parasjagu nagu. Õhtul korra toimus kõhuga ka mingi valutamine, aga need vb olid ebamugavast istumisasendist lihtsalt 😀 et ma nii julgelt soovitan su kava ja nagu juba selle pärast kui hea on olla pärast :) lisaks on sul kindlustunne et see kes sinuga treenib seal ekraani taga on samasuguses olekus nagu sina 🙏 Ma ise mõtlesin sama, et ma pigem teen hetkel oma kehale teene, et oleks pärast endal veidikenegi parem enesetunne loodetavasti. Ei teinud kyll terve raseduse, aga lõpp on tugev vähemasti 😁🙌 mul oli ka kõhubeebi korra eile erroris, et mida sa nüüd teed 😅 aga mul nii hea meel, et sa jõudsid seda kõike teha... nagu 💯 . Sest rasedad ei võta väga tõsiselt neid kes ise bikinifitnessi kehaga pmst ja hakkab ise lambist ilma yhegi synnituse ja lapse olemasoluta suunama/õpetama raseduse ajal treenimist 🤭 minul seline seisukoht vähemalt. Me need mammad kes on ise ränka vaeva enne kehaga näinud ja siis rasedusega nö tagasi nulli läinud peaaegu, sest noh rasedus mõjutab su füüsist retsilt, me nagu teame seda tunnet kõige õigemini ja oleme kõige õigemad kelle peal katsetada ja kes tagasisidet anda saavad :)”

“Ja nüüd siin ma olen kolmandat tiiru juba sama kava peal ja teate kui mõnusa tunde see tekitab, kui näed, et oled ajas arenenud ja jaksad rohkem”

Häly

“Olin juba ligikaudu paar aastat jõusaalis käinud ilma, et oleks tundnud, et ma kuskile arenen ja olin juba peaaegu mõtlemas, kas kõikidel treeningutel on üldse mõtet . Siis tuli aga Kirsti välja oma kavaga ja mõtlesin, et ega mul midagi ju kaotada pole - katsetan ära! Ausalt - algus oli raske ja tunne selline, et ma poleks nagu kaks eelnevat aastat üldse trennis käinud, sest ma poleks arvanud, et peale ühte tunnist treeningud mu jalad nii süldid all on ja hoolimata venitusharjutustest ikkagi lihased tunda annavad. Aga, mida aeg edasi, seda rohkem harjub keha ära ja ükshetk avastad, et harjutused, mis alguses olid oma raskuse tõttu veidi ebameeldivad, lähevad mööda juba palju kergemalt ja on isegi meeldima hakanud. Ja nüüd siin ma olen kolmandat tiiru juba sama kava peal, aga iga korraga raskusi või kordusi järjest tõstes ja teate kui mõnusa tunde see tekitab, kui näed, et oled ajas arenenud ja jaksad rohkem. Lisaks sellel oli Kirsti alati ka sotsiaalmeedia vahendusel olemas, kui miskit arusaamatuna tundus või mõni harjutus minu kehale ehk kõige paremini ei sobinud.😊”

"Sinu nõuanded on minu peal igatahes väga positiivselt mõjunud ja ma olen selle eest siiralt tänulik!"

Stella V

​"Olen nüüd sinu nõuannete põhjal natuke üle kuu aja tegutsenud. Toitumist olen korralikult jälginud ning ka paar kilo on selle aja jooksul langenud. Muidugi pühade ajal sai ka natuke patustatud, kuid seda tegin teadlikult. Trenni teen ma ka ilusti 3x nädalas, 2 jõutreeningut ja 1 üldfüüsilise/kardio trenni (lisaks käin ka mõni päev jalutamas), nii nagu soovitasid. Vahepealne külm ja pime aeg tekitas vahepeal natuke melanhoolset meeleolu, kuid õnneks olin tugev ja suutsin ennast ilusti trenni viia, peale mida ma ennast palju paremini tundsin. Lisaks olen ma ka tõestust saanud sellele, et tegelikult kaal ei ole mingi näitaja: täna leidsin 2 aasta taguse pildi, kus kaalusin sama palju kui praegu, kui füüsiline vorm oli palju kehvem ja rasvaprotsent oli kindlasti suurem. Praegu kaalun sama palju ja olen silmnähtavalt "väiksem" . Sinu nõuanded on minu peal igatahes väga positiivselt mõjunud ja ma olen selle eest siiralt tänulik! Sinusuguseid positiivseid ja säravaid inimesi võiks meie ühiskonnas rohkem olla! Inspireerid!"

“Nii tema kodune kui ka jõusaali programmid on väga põhjalikult koostatud ja neid on lihtne kasutada”

Anete

"Kirsti on nii armas ja hea südamega, hooliv treener. Ta vastab alati sõnumitele kiiresti, keskendub sinu küsimustele ja mõtetele ning leiab parimad lahendused. Nii tema kodune kui ka jõusaali programmid on väga põhjalikult koostatud ja neid on lihtne kasutada. Sobib ideaalselt, kui ise ei oska või ei soovi treeningut välja mõelda. Harjutused on lahti seletatud ja videoklipina ette näidatud, mis tekitab mõnusa kindlustunde. Samuti Kirsti personaaltrennis saan tunda ennast vabalt ja tema suhtumine tervisesse on alati nii hästi ja ilusasti sõnastatud. Kirsti suudab trennis alati minu maksimumi välja tuua ja loob minus tunde ja usu, et kõik on võimalik, kui mul on endal soov ja tahe ning vahel ka üks armas abikäsi.”

“Need tunded ja emotsioonid mis sind peale trenni valdavad on seda väärt! :)”

Mari-Ann

​"Kõige motiveerivam treener, üksinda trenni enam teha ei tahagi kuna Kirsti pushib sind viimase piirini koguaeg. Need tunded ja emotsioonid mis sind peale trenni valdavad on seda väärt! 😊 Soovitan kahe käega Kirsti juurde trenni minna, ma olen nüüdseks ikka 3-4 nädalat Kirsti käe all treeninud ning parimat treenerit ei tea! 5+"

“Tema tööst peegeldab täiega see, et ta tõesti tahab aidata inimesi olla enda parim versioon.”

Stella T

“Tegin koos Kirstiga kaasa väljakutse ning see oli väga äge! See oli väga motiveeriv ning Kirsti oli kokku pannud väga hea kava, millega saavad kõik kindlasti hakkama. Eriti äge oli see, et kuna olin aktiivne, siis võitsin ka auhindasid, millest üks oli 4 personaaltreeningut koos Kirstiga. Kirsti on nii soe ja tore inimene ning temaga oli trennides väga lahe- sain palju uusi teadmisi ning motivatsiooni. Kirsti on treener, kelle trenne ma soovitan kõikidele, sest need on väga hästi üles ehitatud ning ta on alati toeks, motivaatoriks ning abistajaks. Tema tööst peegeldab täiega see, et ta tõesti tahab aidata inimesi olla enda parim versioon.”

“Kuid endalegi suureks üllatuseks olen ma juba esimesest trennist saati iga nädal täis uut motivatsiooni ja see on viinud mind nii palju edasi...reedese seisuga on kadunud -3,4kg”

Krister

“Olen väga rahul, et liitusin Sinu treeningkavaga ja mul läheb väga hästi😊. Olen alati enda ja treeningkavade suhtes veidi skeptiline olnud kuna olen arvanud, et mul ei jätku piisavalt tahtejõudu ja viskan nö asjad kiirelt nurka. Kuid endalegi suureks üllatuseks olen ma juba esimesest trennist saati iga nädal täis uut motivatsiooni ja see on viinud mind nii palju edasi. Esialgu liitudes võtsin ma endale eesmärgiks lihtsalt natuke aktiivsem olla, kuid peale esimest nädalat tundsin ma, et kui ma need kuus nädalat pingutan enda nimel trenniga, siis võiks ju ka toitumise rohkem käsile võtta- mõeldud, tehtud. Trennidega algas minul tänasega neljas nädal ja toitumine on ka kõvasti paranenud. Ja ma arvan, et tulemusi on juba näha, reedese seisuga on kadunud -3,4kg. Enesetunne on MEGA! Aitäh, et oled teinud nii motiveeriva treeningkava! 😊”

“Esiteks on enda enesetunne palju-palju parem, ma näen ja tunnen, kuidas keha on visuaalselt muutunud ja energiat on tunduvalt rohkem. “

Hanna-Riina

“Kindlasti usun, et tulemus oleks veel parem, kui toitumine oleks täiesti korras, siis olen ikkagi äärmiselt rahul. Esiteks on enda enesetunne palju-palju parem, ma näen ja tunnen, kuidas keha on visuaalselt muutunud ja energiat on tunduvalt rohkem. Kõige suurem murekoht on muidugi peale sünnitust mul siiani kõht, aga küll see ka lõpuks korraliku toitumise ja trenniga (sest ma kavatsen täiega trenni edasi teha ja varsti äkki ka sinuga koos personaaltrenni? 😊 ) meeldivamaks saab minu jaoks. Kaalu osas siis nii palju, et -2kg, kuid sentimeetridega on täitsa tore: keskkohalt läks maha 9cm, puusadelt 10 cm, reied 4 cm. Kael ja käsivars olid -2cm. Ma olen rahul ja uhke enda üle, kuigi tunnistan ausalt, et kuue nädala sisse jäi ka raskemaid hetki, kus tuju ja energia tase oli null. Kõige toredam on see, kui teised ümberringi ka märkavad muutusi. Mees just eile ütles, et pepu on ikka palju ilusam (haha mehed, esimesena ju ikka see kehaosa 😀) . Aitäh-aitäh-aitäh! Soovin sulle kõike head ja jätkuvat jõudu igas eluvaldkonnas! “

“Sinu abi on olnud hindamatu, kõik trennid olid veelgi huvitavamad ja põnevamadki veel kui algul ette kujutasin.”

Kerli

"Aitäh Kirsti, et oled mind suunanud ning juhatanud sel teel. Sinu abi on olnud hindamatu, kõik trennid olid veelgi huvitavamad ja põnevamadki veel kui algul ette kujutasin. Mulle meeldib see, kuidas sa nii hästi kõik harjutused lahti seletad ning samuti selle, miks need vajalikud on ning millisele lihasgrupile. Samuti see, kuidas sa alati kontrollid, millist lihast ma tunnen ning kus on koormus, et harjutus läheks õigesse kohta. Tunnen pärast trenni rammestust ning koormust ja alati lahkun nii hea tundega. Ootan alati trenne väga ning naudin neid väga. Oled andnud mulle tohutult motivatsiooni. Samuti on trennis olla sellepärast nii mõnus, et oled inimesena nii soe ja sõbralik. Aitäh Sulle pühendmise ja personaalsuse eest! Soovitan Kirsti juurde minna kõigil, kel vaja nõu ning motivatsiooni. Saate sellise poweri, et lausa lendate trennisaalist välja!😍"

“Olen läbi teinud kodused treeningprogrammi, jõusaali ja raskuste programmi, isegi ühel challenge'il osalesin”

Christine

“Panin eesmärgi enda kehaga tööd tegema hakata👏. Tähtis ei olnud kaal, vaid minapilt, minu füüsis, et jaksaks trepist üles kõndida ilma et ohkama võtaks. Kirstiga ühendust võtmine oli 100% õige otsus, andis õige suuna kätte ja treeningud muutusid sama tähtsaks kui magamine. Polnud probleem ärgata kell 5 ja trenni minna. Kirsti kirjutas ikka pidevalt, et kuidas läheb ja kas on küsimusi tekkinud, väga hea meel oli, et sain treeningu ja treeneri, mitte et "võta kava ja saa ise hakkama". Olen läbi teinud kodused treeningprogrammi, jõusaali ja raskuste programmi, isegi ühel challenge'il osalesin. Ja nüüd hakkab peale beebi saamist uuesti see trall pihta ning lausa loen päevi, et raskused kätte võtta ja treenima hakata!🔥”

Sul endal tuleb ISE kõige rohkem tööd teha ja vaeva näha. Tee seda hea enesetunde pärast🔥

Möödugu su trennid igapäevase programmi või "kiirete põletajate" saatel - mina ja tugigrupp oleme sulle toeks!

Meil on sulle 121 erinevat treeningprogrammi...

Maitsvad retseptid ning toetav tugigrupp👭

Me ei aja taga kiiret lahendust, vaid õpime samm haaval iseend rohkem armastama ja märkama. Tule seame iseend prioriteediks nr 1 ning hoolitseme rohkem eelkõige enda eest. Keegi teine seda tegema ei tule. Aeg on särada ja hoida oma tass täis ning see ei tähenda piirangutega elu! ✅ Kodus, õues või jõusaalis ✅ Vahenditega või ilma ✅ Treeningutega alustav, eemal olnud või juba nendega tuttav ✅ Beebiootel kui ka rasedusjärgne periood
TUTVU PROGRAMMIDEGA

Ligipääs kõikidele programmidele, retseptidele, materjalidele ning tugigrupile...

Seda terve su liikmelisuse perioodi vältel🙋‍♀️

Juhul kui oled liige, saan mina aidata sul hoida silma peal arengul ning olla sulle toeks. Me teeme iseenda jaoks progressifotosid, et saaksin aidata sul näha enda arengut. Me õpime rohkem tundma enda vajadusi liikumise ja toitumisega. Selleks, et nautida seda, mida me teeme. Mitte lihtsalt, sest "keegi ütles". Naudime ilma piiranguteta elu😍. Täpselt nii paindlikult kui SINA seda soovid.
LIIKMELISUSED