✨Aasta ainus suurim sooduspakkumine limitlessyou.ee programmidele✨


Usu mind - võta endale kas või 4 nädalat ning pühendu. KAHJUKS see ei ole kiire fix. Ole järjepidev ja kannatlik. Sa tunned seda vahet enesetundes ning samm haaval iga päev tugevamat ennast🤸‍♀️

3-kuuline liikmelisus - maksed toimuvad 3 kuud järjest automaatselt. Ikka selleks, et sa pühenduksid ning saaksid teha seda taskukohaselt.

Igakuine liikmelisus - jätkub, kuni sa selle tühistad. Sa saad selle enda konto alt IGAL hetkel ise tühistada 🙏 kuid see on hea koht alustamiseks.

Musta Reede hinnad jäävad teile kehtima terve liikmelisuse vältel😊

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

 • Kas programmid sobivad kõigile?

  Programmid sobivad kõigile, kes soovivad olla aktiivsemad ning tervemad iseenda kehas ning kel ei ole piiranguid arsti või mõne muu spetsialisti poolt. Rasedusaegne ning - järgne treening on eraldi välja toodud.

 • Kas ma vajan lisavahendeid?

  Oleneb programmist. Mõnes programmis võid vajada treeningkummi või lisaraskust selleks, et nädalate jooksul end rohkem proovile panna.

 • Kas liikmelisuse korral on mul ligipääs kõikidele progammidele?

  Jah! Nii kaua kuni sul on aktiivne liikmelisus on sul ligipääs kõikidele programmidele ning saad teha ka soovi korral mitmest programmist samal ajal treeninguid ja neid omavahel kokku sobitada.

 • Kas programmid on eesti keeles?

  Jah! Kõik programmid on eesti keeles.

 • Kas programmid on videotena või kuidas?

  Osad programmid nagu rasedusaegne treening on täispikkade "Treenime koos" stiilis videotega. Enamus treeninguid on siiski "Treeni üksi" tekstilise-videolise seletusena. Selleks, et saaksid vastavalt omas tempos omas kohas mugavalt treenida. Seega leiad "Treeni üksi" kui ka "Treenime koos" stiilis programme.

 • Mis vahe on "Treeni üksi" ja "Treenime koos" stiilis programmidel?

  Programmid sobivad igale naisele igaks eluetapiks. Seega mõnele meeldib treenida pigem üksi ja teha seda jõusaalis. Mõnele meeldib treenida koos ja teha seda kodus. Mõnele meeldib treenida kodus, kuid endiselt üksi. Seetõttu "Treeni üksi" stiilis programmid ei ole täispikad treeningvideod, vaid iga harjutus on eraldi jälgitav. "Treenime koos" stiilis programmid on täispikad

 • Kas programmid on mobiilisõbralikud?

  Jah! Antud leht on igati mobiilisõbralik ja lehe/programmide ehitus on nagu mobiiliäpis ning programme on mugav ka telefonist jälgida.

 • Kui mul on küsimusi, siis kas ma saan abi?

  Ikka! Kui sul on mõni küsimus või mure, siis kirjuta Treeni Kirstiga FB lehele või treenikirstiga@gmail.com ning vastan esimesel võimalusel.