OLEN SUL TOEKS KUI SINA OLED NÕUS PINGUTAMA!

Juhul kui oled liige, saan mina aidata sul hoida silma peal arengul ning olla sulle toeks. Selleks teeme alati programmi alguses ja lõpus progressifotod ning võtame mõõdud, et saaksime hiljem nende + enda enesetunde põhjal arengut jälgida. 


Juhul kui oled igakuine liige saad ligipääsu FB tugigruppi koos menüüde ja retseptidega

Sealt leiad toitumise juhiseid intuitiivseks toitumiseks ja enda toidulaua mitmekesisemaks muutmisel kui ka konkreetseid menüüsid ja kaloraaži arvutamise õpetust. Iganädalaselt samuti nii tava kui ka vegan retsepte. NB! Info tuleb peale liitumist su meilile seega igaksjuhuks kontrolli ka spämm kausta!

Selleks, et esialgu enda koguseid ja vajadusi osata hinnata tuleb neile veidi otsa vaadata. Kõik oleneb sinu eesmärkidest, kas soovid lihtsalt elada tervislikumat ning mitmekülgsemat elu või vajad hoopis konkreetsemat plaani oma eesmärkide saavutamise. Selleks leiad vajalikud vahendid just sealt.


7-päevane tasuta prooviperioodi saab valides igakuine liikmelisus. Enne prooviperioodi lõppedes toimub esimese kuu makse ning jätkub liikmelisus kuni tühistamiseni.  Enne 7-päevase perioodi lõppu tühistades makset ei toimu ning saad soovikorral hoopis valida 3-kuulise liikmelisuse.

 

Järgneva nädala jooksul (11.-18.09) saad igakuise liikmelisusega liituda:

tavapärase 24.90€/kuus asemel 19.90€/kuus (maksed toimuvad igakuiselt, kuni sa soovid liikmelisuse tühistada).

3-kuuline liikmelisus on tavapärase 19.90€/kuus asemel sulle 16.90€/kuus ja 3 kuud järjest.


ALATES 19.09 JÄTKUVAD TAVAPÄRASED PAKETID:

Igakuine liikmelisus 24.90€
(Pane tähele, et tegemist on kuupõhise programmiga, kus toimuvad maksed kuni tühistamiseni) 

3-KUULINE LIIKMELISUS - 3  x 19.90€ kuus
(maksed toimuvad automaatselt peale liikmelisuse valikut)